Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vaše svatba –naše starost Svatební a cateringová firma Eva Marková Rodinná firma v srdci Vysočiny Plánujete svatební oslavu doma nebo na netradičním místě venku a nevíte si rady?

Jsme firma specializující se na pořádání společenských a kulturních akcí. Přenechte nám starosti s vařením, obsluhou i s aranžováním stolu. Pro vaši inspiraci můžete u nás využít obchůdku se svatebními doplňky. Rádi pro vás zajistíme kompletní gastronomické a doprovodné služby na základě vašich představ. Bereme ohled na veškerá přání, která vyslovíte. Jedná se přeci o nezapomenutelný den v životě každého z nás, proto k němu přistupujeme s maximální profesionalitou. Víme, že je to váš den D, proto naprosto respektujeme vaše přání a realizujeme vše přesně tak, jak si představujete. Catering jsme schopni připravit a dodat na vámi zvolené místo. Zajišťuje vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid, je možný doprovodný program. Zajišťujeme také i svatby v Boho stylu.

Boho styl láme všechny konvence, je přírodní, volný a barevný. Jednoduchá a přitom romantická – taková by měla být hostina na vlastní zahradě. I snadné menu o pár chodech může hosty okouzlit

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adresa a kontakty

Naše adresa:

Hrbov 35

Telefon:
Webové stránky: