Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vážení svatebčané,

rád bych vám tímto inzerátem nabídnul služby Dje. Byl jsem zrozen pro hudbu a na 99% jsem přesvědčen, že pokud si mě jako Dje vyberere, budete nadmíru spokojeni! 🙂 Můžete se spolehnout na mé zkušenosti a můžete ode mě očekávat nálož té nejvhodnější hudby na svatbu, cílenou přesně na různorodou škálu hostů, kteří na vaši svatbě budou. Dovolím si tvrdit, že mám vkusný a velmi široký hudební záběr a že po této stránce zcela uspokojím většinu hostů od těch nejstarších, až po (s postupem času) i ty největší pařiče.

Co se týče techniky, tak bych rád vyzdvihnul svou aparaturu, kterou k vám na svatbu přivezu. Disponuji dvěma úžasnými reproboxy RCF ART 715mkIV, jejichž zvuk je naprosto brilantní bez ohledu na velikost a typ prostoru. Říkám to proto, že skvělý zvuk je velmi důležitá součást celé hudební stránky a není výjímkou, že se na svatbách objevuje nedostatečná aparatura, jelikož ne každý je ochoten do techniky investovat tolik, aby to mělo skvělou úrověň. Místo, které mi k hraní poskytnete, si vždy vyšperkuji, aby to dobře vypodalo i po vizuální stránce.

Mohu vám nabídnout cenu 5000 Kč za celý večer (cca 8 hodin hraní) a kompletní servis. Dopravu na místo a zpět osobním automobilem počítám podle reálných nákladů na cestu. Vše podloženou smlouvou – můj závazek k vám!

Ať se rozhodnete jakkoliv, přeji vám, ať je ta vaše svatba úžasná po všech stránkách.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adresa a kontakty

Naše adresa:

Pernerova 317/5, praha

Telefon: