Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Při akcích moderuji, spolupracuji na zábavě. Vytvářím světelnou dekoraci slavnostní místnosti při příchodu hostů do ladění výzdoby. Mám velmi široký repertoár písniček a nejčastěji hraji oblíbené taneční hity od 70. let do současnosti. Vybírám dobře tancovatelné skladby a vždy uspokojím široké spektrum generací.

S klienty při objednávce spolupracuji na programu akce, aby byla zajištěna plynulá gradace slavnostního večera s domyšlením všech souvislostí a zajištění potřebných technických prostředků. Je možné využít i karaoke.

Mám vlastní profesionální výbavu ozvučení, světelné LED techniky, hliníkovou rampu se stativy, projekci a další technologii.¨

V průběhu akce zařazuji mobilní ateliér, kde se hosté baví při focení v rekvizitách a tyto fotky následně promítám na plátně. Takže se stále těší hosté z fotek, které přinášejí další zábavu.

Je možné využít i služby syna Zdeňka, který je profesionálním fotografem a díky společnému tandemu vytváříme komplexní službu při společném výjezdu. Díky tomuto spojení v průběhu dne přidává Zdeněk Jun. výběr fotek do promítání a hosté i nově příchozí na oslavu mají možnost se kochat svatebními fotkami z toho dne. No a přidanou hodnotou je to, že druhý den tyto reportážní fotky máte odeslány na Váš PC. Následně jsou zpracovány fotky do 14 ti dní a předány novomanželům, případně i s fotoknihou a dalšími produkty.

V nabídce máme i zapůjčení vozidla Ford Mustang 5l s řidičem v bílé a červené barvě

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adresa a kontakty

Naše adresa:

Spojovací 634, Pardubice

Telefon:
Webové stránky: