Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kapela hraje již řadu let v Brně a jeho blízkém i vzdálenějším okolí. Vzhledem k šířce repertoáru (přes 500 skladeb) a variabilitě aparatury a počtu muzikantů, jsme schopni pokrýt různé typy akcí od letních nocí ve velkých venkovních areálech, až po menší svatební a firemní oslavy v obsazení 2 + 1 – zpěvačka. Každá akce je pro nás stejně důležitá. Naším cílem je hlavně skvěle pobavit.
SVATBA – to je jeden z nejvýznamějších kroků v životě a i my se snažíme přispět k nezapomenutelným chvílím tohoto důležitého dne příjemným a kultivovaným přednesem hudby a také intonačně čistým zpěvem naší zpěvačky Zuzky a v neposlední řadě multižánrovým repertoárem.
Do programu, podle momentální situace, zařazujeme zábavu formou vtipných a veselých her a také soutěží šitých na míru svatebčanům. Protože jsme kapela z Moravy, tak je pro nás samozřejmostí zařadit na přání do programu také tradiční čepení nevěsty. Pokud se chcete o nás dozvědět víc, navštivte naše web. stránky: www.pesl.org kde najdete repertoár kapely, videa, fotky a MP3 ukázky pořízené přímo z vystoupení.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adresa a kontakty

Naše adresa:

Merhautova 76, 613 00 Brno

Telefon:
Webové stránky: