Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Náš internetový obchod smgold.cz nabízí svým zákazníkům vysoce kvalitní snubní prstýnky, zásnubní prstýnky a šperky s dlouholetou tradicí. Už desetiletí zpečeťujeme společný život zamilovaných, kteří se rozhodli zpečetit svoji lásku našimi výrobky. Snubní prstýnky z naší výroby jsou detailními a uměleckými kousky, které podtrhnou harmonii novomanželů a dodají jejich svatbě jedinečnost. Naše široké portfolio snubních prstýnků a šperků z nejrůznějších drahých kovů uspokojí tužby i těch nejnáročnějších zákazníků.

Tyto produkty jsou standardně vyráběné z 14 karátového zlata o ryzosti 585/1000, v naší nabídce však najdete i jiný přitažlivě provedený sortiment. Detailní a jedinečné zpracování v nejvyšší kvalitě je zárukou mnoholeté spokojenosti a trvanlivosti, díky čemuž si na svou svatbu vzpomenete při každém pohledu na snubní prstýnek. Prohlédněte si náš široký sortiment překrásných šperků, potěšte sebe a svou polovičku a staňte se naším spokojeným zákazníkem!

*Navštívit nás můžete i v naší kamenné prodejně a podívat se tak na naše úžasné šperky na vlastní oči. Snubní prstýnky, řetízky, náušnice, prsteny, náhrdelníky, náramky a mnoho dalšího na jednom místě – to je SMGold!
*Jedině ruční výroba za pomoci nejkvalitnějších strojů a zařízení zaručí ten správný šperk na celý život. Tým špičkových zlatníků je naší zárukou.
*Navrhněte si svatební prsteny a my Vám je vyhotovíme za bezkonkurenční cenu, alebo nás přijďte navštívit do naší vzorkové prodejny. Rádi Vám představíme celou kolekci snubních prstenů.

Na prsteny vyrobené naší společností poskytujeme doživotní bezplatný servis 1 x za 2 roky:
*důkladné vyčištění prstenů,
*kontrola vsazených kamenů,
*obnova povrchové úpravy (rhodiování).

Kouzlo štěstí nespočívá v bohatství ani kráse, ale v harmonii dvou srdcí, které patří k sobě.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adresa a kontakty

Naše adresa:

Mlýnská 326/13, Brno

Telefon:
Webové stránky: