Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Svatebnímu videu se jako kameraman a střihač věnuji už spoustu let. Natáčím po celé České, Slovenské republice a ve všech okolních státech. Snažím se zachytit přirozené emoce, krásu a radost všech zúčastněných tak, aby měli i po letech pěknou památku na tento jejich slavnostní den.

Při své práci používám pouze profesionální vybavení. Používám řadu vysoce kvalitních objektivů, bezdrátové mikrofony pro velmi kvalitní přenos zvuku, k tomu řadu dalších věcí.

Každé svatební video obsahuje delší záznam z celé svatby a pak krátký svatební klip, se kterým můžete potěšit své známé třeba na Facebooku, nebo si jej stáhnout do mobilu, tabletu a podobně. Kladu velký důraz na poctivé zpracování nejen klipů, ale i celého svatebního videa. Pokud Vás zajímá, jak takové celé svatební video vypadá, napište mi. Rád Vám pošlu několik neveřejných odkazů na celé svatby.

 

Vaše svatební video dostanete nejen na klasických DVD, ale i v nejvyšší možné Full HD kvalitě na Blu-ray disku a nebo na USB flashce, odkud ho přehraje každá moderní TV a počítače. Obraz je doslova jako živý!

Zajímá Vás ještě něco ? Nebojte se napsat!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.