Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Zvažujete svatební oslavu na netradičním místě a nevíte si rady? Hodláte ji pojmout jako komorní, nebo se chcete obklopit širokou společností Vašeho příbuzenstva a přátel (až 60 osob)? V obou případech je právě náš podnik tou správnou volbou.
Dovolte nám, abychom Vás přivítali ve znovuobnoveném rodinném podniku U Prejzků s tradicí od roku 1892. Máme bohatou praxi v poskytování ubytovacích a stravovacích služeb, proto se na nás můžete bez starostí spolehnout a přenechat nám celkové zajištění Vašeho velkého dne.
Uspořádáme svatbu v prostorách restaurace, nebo v tanečním sále (185 m2) s přímým vchodem do romantické zahrady (zde je možné rovněž uskutečnit samotný obřad). Vytvoříme jídelní a nápojové menu či raut přesně podle Vašich přání a možností. Stejným způsobem pro Vás připravíme rodinnou oslavu či firemní teambuilding a coffeebreak. Veškerá organizace akcí probíhá v osobní rovině jednání. Těšíme se na Vás…

Nabízíme: – svatby na míru
(zajištění obřadu, hostiny, svatebního inventáře a doplňků, aranžmá, programu, doprovodných služeb) – rodinné oslavy – teambuildingy – coffeebreaky – ubytování v apartmánech (sauna, kolárna, kuželky, grilování v prostorné zahradě, parkování)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adresa a kontakty

Naše adresa:

Dolní 2, 26723 Lochovice

Telefon:
Webové stránky: