Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jsme tři – Jarmila, Monika a Marie.

Vyrábíme vývazky levně jakékoliv barvy a jakéhokoliv tvaru na Vaše přání. Objednejte si pro svatebčany jednoduché vývazky a pro rodiče a svědky složitější.

K dispozici saténové stuhy barvy: bílá, smetanová, šampaň, ivory, krémová, sv žlutá, žlutá, žlutooranžová, oranžová, jemná růžová, růžová, starorůžová, fuchsiová, červená, bordó, zelenkavá, limetková, zelené jablko, hrášková, fialová lila, fialová, tmavě fialová, levandulová, švestková,hnědá, zlatá, bledě modrá, modrá námořnická, lososová, meruňková, tyrkysová, béžová, stříbrná, šedá, černá – seženu jakoukoliv stuhu.

Z ozdob máme k dispozici barevné plastové kytičky, srdíčka, saténové bílé kytičky, růžičky, brože a perličky. A z fima slunečnice a kopretiny!

V nabídce máme také :svatební polštářky pod prstýnky, náramky pro družičky či pejsky, ozdoby do vlasů, čelenky a podvazky.
Rády Vám vytvoříme sadu – vývazky pro svatebčany, vývazky pro rodiče a svědky, náramky pro družičky, podvazek a polštářek pod prstýnky – to ve ve stejných barvách.

K objednávce nedáváme špendlíky a doporučujeme koupit spínací špendlíky, aby vývazky dobře držely na oděvu. Na přání dáváme spínací špendlíky 1 Kč za kus.

Poštovné a balné u nás činí 50 Kč!

Všechny vývazky jsou vytvořené ručně s láskou – viz hodnocení.: Dodání vývazků trvá tři týdny až měsíc – dle vytíženosti. V zimních měsících jen týden.

Vývazky nově dodáváme v krabičkách( v bublinkových obálkách přišly někdy pomačkané…)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Adresa a kontakty

Naše adresa:

Velké Karlovice

Telefon: