Přidejte se k nám!

Přidejte se k nám!
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vítejte na stránkách Připravujeme svatbu.

Pojďte se připojit k nám a nabídněte zákazníkům svoje služby a výrobky.

 

Dovolte nám, abychom Vám představili náš nápad a teď už i realizaci webového portálu Pripravujemesvatbu.cz

Sešlo se nás několik podnikatelů, kteří nabízejí služby pro svatebčany, výrobce svatebních oznámení, majitel hotelu, fotograf a výborný kuchař a přemýšleli jsme, jakým způsobem bychom mohli prezentovat svoje služby a nabízet je zákazníkům. Samozřejmostí byly vlastní webové stránky a reklama na internetu, ale tam se nám nezdálo, že by byla dostatečně efektivní s ohledem na úzký okruh našich zákazníků. Takže jsme začali hledat různé webové portály, které nabízí služby právě pro nevěsty a ty, kdo mají co společného se svatbou. Takových je na českém internetu hned několik, ale postupem času jsme zjistili, že jejich účel není až tak úplně zjednodušit cestu ke svatbě. Poplatky které tam inzerující firmy musí hradit jsou pro některé firmy, nebo jen majitele šikovných rukou, s ohledem na to, co firmám přinesou, vysoké a inzerentům se nevyplatí takovou reklamu nakupovat. Ale díky tomu zase vzniká to, že na těchto webech najdete služby jen několika desítek firem a k těm ostatním už se nevěsta nebo ženich nedostanou. A to je škoda. Proto nás napadla myšlenka vlastního webu, katalogu firem, které mají cokoli společného se svatbou a její realizací. A aby takový katalog byl opravdu dostupný pro všechny, tak s možností inzerce zdarma. A to ne v nějaké osekané podobě. Samozřejmě jsou i zde možnosti jak se víc zviditelnit, posunout se dopředu ve vyhledávání, zobrazovat svůj reklamní banner na celém webu, mít reklamu nějakým způsobem víc viditelnou, ale základ, ten je a bude zdarma. A základ znamená, že o sobě můžete dát vědět. Zákazník Vás najde podle typu služby nebo zboží, vyfiltruje si místo, kde služby nabízíte, může si přečíst něco o Vaší firmě, najde zde kompletní kontakty, web a adresu. Ke každé reklamě si můžete přidat až 5 fotografií, k firmě logo, zkrátka všechno, co zákazník potřebuje, aby si mohl vybírat.

Pokud byste se chtěli přidat, stačí vyplnit jednoduchý formulář zdeTyto údaje přijdou k některému z administrátorů webu Připravujeme svatbu. Ten zkontroluje obsah a pokud všechno splňuje to, co tento web chce prezentovat, tak Vaši reklamu zveřejní. A ano, bezplatně, neposíláme žádné faktury, zálohové faktury nebo cokoli dalšího. Váš inzerát, který vložíme má platnost 12 měsíců od vložení. To není omezení z důvodu toho, abychom Vás následně mohli vyškrtnout, nebo inzerci zpoplatnit, ale proto, abychom zajistili aktuálnost uvedených údajů. Po dvanácti měsících Vám pošleme email s odkazem na Váš inzerát a požádáme Vás o kontrolu všech uvedených údajů. Pokud bude vše v pořádku, reklama poběží dalších 12 měsíců, pokud budete chtít cokoli upravit, dáte nám vědět a my zaktualizujeme uvedené údaje, obrázky nebo kontakty. A i dál běží Vaše reklama zdarma. 

Vzhledem k tomu, že chceme, aby tento portál rostl a zákazníci měli chuť a zájem k nám chodit, budeme průběžně doplňovat i různé zajímavosti, rady a tipy. A s tím souvisí i další možnost zviditelnění, kterou Vám nabízíme. Pokud máte nějaký zajímavý článek, fotky, nabídku související s Vaší firmou a svatbou, pošlete nám je, my článek uveřejníme i s kontakty na Vás a pro Vás to bude další zajímavá reklama. Platí to, co jsme psali – i takovýto článek bude zdarma a teto reklama Vás nebude nic stát. Bude to hlavě přínos pro nás všechny, abychom web naplnili a nalákali návštěvníky. Pokud tedy máte co zákazníkům nabídnout a máte nápad a návrh na článek, můžete nám ho poslat mailem na info@pripravujemesvatbu.cz  a my ho připravíme k publikování, pošleme Vám náhled a s Vaším svolením jej rádi zveřejníme.

Pokud na nás budete mít jakýkoli dotaz, můžete nás kdykoli kontaktovat na našem mailu, kde se Vám pokusíme poradit. A velice rádi budeme za jakékoli nápady nebo připomínky k chodu a provozu tohoto webu. Prostě pokud nám budete chtít pomoct, rádi se s Vámi dohodneme na podmínkách a najdeme způsob, jak Vám snahu vynahradit.

Máte-li zájem, vítejte na našich stránkách a připojte se k naší skupině. Pokud znáte někoho, kdo by mohl na tomto webu najít prostor pro své podnikání, pozvěte ho. Čím víc nás bude, tím zajímavější tyto stránky budou pro svatebčany a tím víc potenciálních zákazníků vám Připravujemesvatbu.cz přivede.

Samozřejmě pokud máte zájem o nějakou formu finanční podpory, případně zvýrazněné reklamy, napište,na takovéto nabídky reagujeme okamžitě 🙂 Pokud potřebujete, tak vystavíme i daňový doklad nebo fakturu, včetně vyčíslení DPH, jehož jsme plátci 🙂

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.