Registrace

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Děkujeme, že máte zájem se k nám přidat!

Je to jednoduché a v tomto příspěvku Vám ukážeme, jak si jednoduše vytvořit zdarma svůj vlastní firemní záznam na Připravujemesvatbu.cz

Na hlavní stránce si v první řadě musíte vytvořit svůj profil, pomocí něhož budete moct nadále spravovat svůj záznam. Tedy vytvořit ho, ale průběžně i upravovat, doplňovat nebo podle potřeby měnit. Možnost přihlášení najdete zde –

Vyplníte svoje přihlašovací jméno, platnou emailovou adresu, ponecháte možnost prezentace zdarma a opíšete bezpečnostní kód.
Po stisknutí tlačítka Přidat se se Vám na Váš email přijde odkaz, pomocí něhož si vygenerujete nové heslo k profilu a účet si tak aktivujete.

Druhý odkaz následně slouží pro přihlášení k Vašemu účtu kdykoli v budoucnosti.

Na odkazu si vytvoříte heslo ke svému účtu. Heslo prosím vytvořte dostatečně silné a zapamatujte si ho, není možné ho zpětně zjistit a i na webu se hesla ukládají v zašifrované podobě, takže zpětně už je nelze rozkódovat. V případě ztráty si na přihlašovací stránce http://www.pripravujemesvatbu.cz/wp-login.php můžete nechat vygenerovat heslo nové.

Po vytvoření hesla už budete mít možnost se přihlásit a dostanete se na stránku osobního profilu, který si můžete doplnit svým jménem, dalšími kontakty a podobně. Ale to je jen na Vás 🙂

Vás teď bude zajímat tlačítko Nabídky vlevo nahoře. a následně položka Přidat novou nabídku

V ní vyplníte potřebné údaje – tedy do hlavičky Název, textový Popis firmy, nezapomeňte vybrat Kategorii nabídek, Místo nabídky, potom klikněte na položku Nastavit logo a nahrajte logo Vaší firmy.

Dále stačí zadat adresu Vaší provozovny, napište adresu a dejte vyhledat, web si nahraje mapu podle zadané pozice. Potom nezapomeňte přidat Vaše kontaktní telefonní číslo (může jich být i několik).

Dále je důležité uvést Vaši kontaktní emailovou adresu. Můžete si zvolit, jestli bude na stránkách veřejně viditelná, nebo se zákazníkům zobrazovat nebude. Dále máte možnost přepnout si možnost kontaktu se zákazníkem přímo ze stránky s Vaší reklamou. Tuhle volbu doporučujeme rozhodně spustit v případě, že nebudete zveřejňovat Váš email, aby se s Vámi zákazník mohl spojit pomocí formuláře na stránkách. Jeho zpráva Vám tak dorazí do uvedeného emailu, ale nikdo ho veřejně neuvidí. Dále zbývá vyplnit adresu Vašich webových stránek – pozor, adresu musíte zadat v kompletním tvaru, včetně http:// nebo https://, tedy například http://připravujemesvatbu.cz
Zbývá už jen fotogalerie. Pokud máte zájem, k Vašemu bezplatnému příspěvku můžete nahrát a přidat až 5 fotografií. Vždy zadáte titulek k obrázku (nepovinné) a vložíte samotnou fotku.

Jakmile dokončíte tyto kroky, stačí se už jen vrátit nahoru na stránce a vpravo zvolit Odeslat ke schválení. Pak už jen zbývá čekat, než příspěvek naši administrátoři schválí. Pokud by byl jakýkoli problém, budeme Vás ještě kontaktovat a doupravíme potřebné věci. Jakmile Vaši reklamu administrátor potvrdí, tak Vám přijde do emailu zpráva a reklama už bude aktivní na našich stránkách, kde si ji budete moct prohlídnout a dohledat.

A my už Vám jen děkujeme za přidání příspěvku a přejeme Vám spoustu nových zákazníků.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.